Astra

Ponad 30 lat zaangażowania

ITP Group Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem unikalnych produktów firmy ASTRA.

ASTRA to rodzinna firma założona w 1979r. w Walencji (Hiszpania). Firma zatrudnia 55 osób w 2 fabrykach, w małej miejscowości pod Barceloną. Wszystkie nasze produkty są projektowane i produkowane w Hiszpanii zgodnie z najbardziej wymagającymi przepisami europejskimi. Nasze produkty są obecnie doceniane w ponad 30 krajach, naszym celem jest oferowanie nowoczesnego i wydajnego sprzętu do wszelkiego rodzaju warsztatów i serwisów.

Z dumą patrzymy, jak nasi klienci informują nas o praktyczności i wydajności naszych produktów. Bardzo ważne jest, aby każdy produkt spełniał oczekiwania naszych klientów. Wszystkie wytwarzane komponenty w naszych produktach pochodzą od znanych europejskich dostawców, aby zapewnić najwyższy poziom wydajności i produktywności. Nasza filozofia: innowacyjne pomysły, technologia najnowszej generacji oraz najwyższa jakość.

Duży asortyment produktów

Obecnie szeroka gama produktów ASTRA zapewnia liczne rozwiązania dla rynku motoryzacyjnego.

Oprócz tego, że oferujemy najbardziej innowacyjne i rewolucyjne modele ram naprawczych oraz podnośników, w naszych kabinach lakierniczych uwzględniamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, a jako eksperci w zakresie rozwiązań niestandardowych możemy przyzwyczaić się do prawdziwych potrzeb klientów, którzy są najbardziej wartościowi zarówno pod względem inwestycji, jak i procesu produkcyjnego.

Pod naszą marką TECNOMEC mamy ponad 50 różnych rozwiązań w procesach spawania (od 100 do 350 A) i cięcia plazmowego (od 25 do 125 A), szczególnie polecanych do zastosowań przemysłowych.